BİZDEN HABERLER

24 Eylül 2016

Makyağsan Firması İzmir Bölgesi ile STP ve Armor All markaları İzmir Bölge Distribütörlüğü Mutabakatı

Makyağsan İzmir Bölgesi ile STP ve Armor All markaları İzmir Bölge Distribütörlüğü konusunda mutabakata varılmıştır. Genel Müdür Yardımcısı Sayın Mithat Güzel ile yapılan görüşmeler çerçevesinde oluşan mutabakat ve planlama sonrası, 24 Eylül 2016 tarihinde Makyağsan İzmir Bölgesi Satış Ekibi üyeleri ile yapılan bir toplantıda STP ve AA markaları ile ilgili bilgiler aktarılmış, yapılan değerlendirme ile satış planlamaları konuları görüşülmüş, fikir alışverişinde bulunulmuştur.

15 – 17 Eylül 2016

PhiOil Firmasının, AAG Davetlisi Olarak Automechanika Frankfurt 2016 Fuarını Ziyareti

PhiOil firması olarak Distribütörü olduğumuz STP ve Armor All markalarının firması Armor Auto Group davetlisi olarak Automechanika Frankfurt fuarı ve STP standı ziyaret edildi. Fuarda ayrıca çeşitli görüşmeler ve ziyaretler gerçekleştirildi.

AĞUSTOS 2016

Yılmaz Petrol / Konya Madeni Yağlar Deposunda Artık Sizi STP Logosu Karşılıyor

Konya Bölgesi Distribütörümüz Yılmaz Petrol, PhiOil ile STP ve Armor All işbirliğini 2015 yılı Mayıs ayından itibaren yürütüyor. Bu doğrultuda Yılmaz Petrol’ün Karatay Kostim Özel Organize Sanayideki madeni yağ deposunu ziyaret ettiğinizde artık STP logosu da sizi karşılıyor. 1970 yıllarından itibaren Türkiye’de tüketicinin bildiği marka olan STP markasının Türkiye’nin köklü firmalarından Yılmaz Petrol ile işbirliği karşılıklı olarak verimli bir şekilde devam etmektedir.

MAYIS 2016

PhiOil’in PHI-BC Fren Balata Spreyi Ürünü Pazara Sunuldu

PhiOil’in kendi markası olan PHI-BC markası ile “PHI-BC Fren Balata Spreyi” ürünlerimiz Mayıs ayı başından itibaren pazarda distribütörlerimiz tarafından satışa sunulmaya başlandı. PhiOil firmasının kalite anlayışına uygun olarak, üst kalite ürün seviyesinde ürettirilip satışa sunulan ürünlerimiz ile ilgili ilk geri dönüşler oldukça olumluydu. Haksız rekabetin de olduğu ve her kalite seviyesinde ürünün pazarda yer aldığı fren balata spreyi ürünümüz, bir çok üründen kalitesi ile ayrılıp son kullanıcı müşterilerimiz tarafından beğeni ile kullanılmaya başlanmıştır. PHI-BC ürünümüz aynı zamanda, PhiOil’in kendi markası ile satışa sunduğu ilk ürünüdür.

14 – 16 Ocak 2016

Spectrum Brands Group / Armored Auto’nun PHIOIL Ortakları Daveti

PhiOil’in Türkiye Distribütörlüğü’nün bir yılı tamamladığı günlerde Spectrum Brands Group Armored Auto PhiOil ortaklarını fabrika ziyareti için Birleşik Krallık, Galler’e davet etti. Bu ziyaret çerçevesinde PhiOil ortakları ülke distribütörü oldukları marka ve ürünlerin üretim tesislerini ve üretim sürecini yerinde görme ve fabrika ekibi ile yüzyüze tanışma imkanı buldular. PhiOil bu ziyaret ve konukseverlik için başta EMEA Market Manager Mr. W. Paszkiewicz, Fabrika Müdürü Mrs. Liz Malone ve ekibine teşekkür ediyor.

9 - 13 Kasım 2015

Spectrum Brands Group Armored Auto EMEA Sales Director Mr. P. Cobham ve EMEA Market Manager Mr. W. Paszkiewicz’in Türkiye Ziyareti

PhiOil’in ülke distribütörlüğünün ilk yılı dolmadan EMEA Bölge Satış Direktörü Mr. Phil Cobham Mr. Waldemar ile birlikte PhiOil ziyaretini gerçekleştirdi. Genel bir değerlendirmenin yapıldığı toplantı ile birlikte yapılan saha ziyaretlerinde Mr. Cobham PhiOil’in kısa sürede gerçekleştirmiş olduğu yapılanma ve penetrasyondan memnuniyetini dile getirdi.

Daha sonra Mr. Paszkiewicz ile Ankara, Eskişehir, Bursa distribütör ve saha ziyaretleri gerçekleştirildi.

20 - 24 Temmuz 2015

Spectrum Brands Group Armored Auto EMEA Market Manager Mr. W. Paszkiewicz’in Türkiye Ziyareti

Armored Auto Group’un Türkiye’den sorumlu yöneticisi Market Manager Mr. Waldemar Paszkiewicz 19-24 Temmuz tarihleri arasında PhiOil ve Türkiye ziyaretinde bulundu. Mr. Paszkiewicz PhiOil ile Armored Auto Group’un Türkiye münhasır distribütörlük anlaşmasının imzalandığı Aralık 2015 tarihinden sonra ilk defa şirketimizi ve ülkemizi ziyaret etti.

Mr. Paszkiewicz ile birlikte PhiOil İstanbul merkezinde yapılan toplantı sonrası İstanbul Anadolu yakası distribütörümüz Seçpet Petrol Ürünleri firma merkezi ve Anadolu yakası müşteri ziyaretleri gerçekleştirildi. Daha sonrasında İzmir UBK Petrol Ürünleri, Gaziantep Özgü Petrol Ürünleri, Kayseri Daimoğlu Otomotiv ziyaretleri ile birlikte bu bölgelerde saha ziyaretleri gerçekleştirildi. Her dört bölgede kırkın üzerinde STP ve Armor All müşterilerimiz yerlerinde ziyaret edildi ve fikir alışverişinde bulunuldu.

Mr. Paszkiewicz Phioil’in bu kadar kısa zamanda Türkiye’de geçekleştirdiği distribütör yapılanmasından ve ziyaret edilen bölgelerde STP, Armor All ve Tuff Stuff markalarımızın penetrasyon seviyesinden duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Güçlü ve bilinirliliği yüksek markalarımızın Türkiye pazarında nihayet hak ettiği yere geleceğine olan inancı ile birlikte Türkiye pazarına verdikleri önemi özellikle belirtti. Bu süreç içerisinde PhiOil ile olan işbirliği kararlarının kendileri açısından çok isabetli bir karar olduğunu bu ziyaretler sonucunda tekrar gördüğünü ve emin olduğunu vurguladı. Mr. Paszkiewicz 24 Temmuz Cuma günü ziyaretini tamamladı.

1 Mayıs 2015

Spectrum Brands Holdings Inc. Armored Auto Group’u Ailesine Dahil Etti

Spectrum Brands Holdings Nisan 2014 tarihi itibarı ile 1,4 Milyar USD çerçevesinde Armored Auto Group’u kendi bünyesine katmıştır.

Spectrum Brands Holdings, sektörlerinde global ölçekte lider markalara sahip güçlü bir tüketici ürünleri şirketler topluluğudur. Tüketici pillerinden, traş ve kişisel bakım ürünlerine, ev tamir aletlerinden evcil hayvan ürünlerine, çim ve bahçe ürünlerinden hırdavat ve konut kapı kilitlerine çok geniş marka ve ürün ağına sahip olup ürünleri 160’tan fazla ülkede satılmaktadır.

1950’lerden itibaren sektörlerinin ilklerinden ve öncülerinden olan, global ölçekte güçlü, bilinen ve üst segmentte yer alan STP ve Armor All markaları ile birlikte Spectrum Brands otomotiv satış sonrası pazarında da güçlü bir konum ile yerini almıştır.

20 Aralık 2014

Armored Auto Group ve PhiOil İşbirliği

PhiOil ve Armored Auto Group arasında 2014 yılı Ağustos ayından bu tarihe devam eden yazışma ve görüşmeler sonucunda PhiOil, Armored Auto Group karşılıklı olarak Türkiye Distribütörlük anlaşmasını imzalamışlardır. Bu anlaşma çerçevesinde PhiOil STP, Armor All, Tuff Stuff, Kent, STP Son of a Gun markalarının uzun dönemli münhasır Türkiye Distribütörü olmuştur.

HAKKIMIZDA

MARKALAR

DİSTRİBÜTÖRLERİMİZ

İLETİŞİM

HAKKIMIZDA

PhiOil

Armored Auto Group

STP

Armor All

Tuff Stuff

ÜRÜNLER

Armor All

STP

DİSTRİBÜTÖRLERİMİZ

İLETİŞİM

Küçükbakkalköy Mah. Altay Sk.

Avukatlar Sit. No:6 B/2

Ataşehir 34750 İstanbul / Turkey

t: +90 216 575 55 46

f: +90 216 575 55 48

info@phioil.com